Potřebujete poradit? Volejte 606 456 619

Zátěžový koberec - Cobalt SDN 64032 Hnědý 4m šíře

Kód: 19593/4
Neohodnoceno
Značka: Tapibel
529 Kč / m2

Zvolte variantu

 

 

 

 

Detailní informace

Šířka role: 4,00 m
SKLADEM, expedice 1-3 dny (500 m2) | 19593/4
529 Kč / m2

Detailní popis produktu

Komerční prostory zakladní - vysoká zátěž 33komfort_1Snížená hořlavost Bfl-s1Stále použivání kolečkových židlíStále použivaná schodištěútlum akustického hlukuútlum kročejového hlukuAntistatická úprava 1Vhodné do prostor s podlahovým vytápěnímSnadná manipulacebarevná stálostProtiskluz DSCE prohlášení_1

Atraktivní protipožární objektový koberec v metráži od zavedené firmy Tapibel v několika moderních, a přesto decentních barevných odstínech je vhodný do velmi frekventovaných kancelářských a komerčních prostor. Objektový koberec Cobalt je ovšem velmi dobře použitelný i pro Vaši domáci pracovnu. Barevná škála objektového koberce Cobalt je sestaveny s ohledem na požadavky na moderně vyhlížející kancelář či pracovnu při zachování jisté "serioznosti" prostoru.
Objektový koberec Cobalt je vhodný pro objekty/kanceláře s vysokým stupněm provozu, odpovídajícímu třídě zátěže 33. U této třídy zátěžových koberců je naprostým standardem odolnost proti skluzu, vhodnost k podlahovým vytápěním a antistatická úprava.Vhodnost pro použití na schodiště či pod kolečkovou židli při permanentním užívání je velikým plusem tohoto neobyčejného - a přesto v příznivé cenové relaci nacházejícího se zátěžového koberce. Objektový koberec Cobalt je odolný proti vyblednutí působením světla, lze jej tedy použít i do velmi světlých prostor. Koberec je také odolný proti vyblednutí působením oděru. Koberec Cobalt je zařazen do třídy reakce na oheň Bfl-s1, je to tedy koberec s velmi nízkou hořlavostí. 
Jako většína zátěžových koberců, je i koberec Cobalt nenáročný na údržbu.
Speciální antimikrobiální technologie použitá při výrobě vlákna napomáhá zpomalování šíření prachu, bakterií a roztočů.

Zátěžový koberec Cobalt je k dispozici ve 4m šíři a jako kobercové čtverce 50x50cm

Ačkoliv je koberec Cobalt konstruovaný pro použití pod dlouhodobě používanou kolečkovou židli, pro prodloužení životnosti Vašeho koberce doporučujeme použití ochranné podložky pod kolečkovou židli.

Doplňkové parametry

Kategorie: KOBERCE
? Šíře role: 4,00m
Typ vlasu: Smyčkový vlas
Barva produktu: Hnědá
Třída zátěže: 23 - domácnost, vysoká, 33 - komerční, vysoká
Materiál: Polyamid
Podklad: Action Back (mřížka)
Třída hořlavosti: Bfl - omezené šíření požáru
Materiál: 100% Polyamid
Podklad: AB - action back
Celková výška: 5,50 mm ± 10%
Celková váha: 1.825 gr./m² ± 10%
Váha vlasu: 550 gr./m² ± 10%
Hořlavost: Bfl - s1
Zobraz_kalkulacku: true

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: