Umělý trávník - Jutagrass Greenville 35 Spring

Český výrobce JUTAgrass
4 hodnocení
Značka: JUTAgrass
2 396 Kč / Bm

Zvolte variantu

 

Protiskluz Barevná stálost Útlum kročejového hluku Snížená hořlavost Efl VoděodolnáCE prohlášení EN 14041

Detailní informace

Šířka role: 4,00 m
Do 5 dnů (22,94 Bm)
2 396 Kč / Bm

Detailní popis produktu

Řada trávníků Greenville je oblíbená díky své univerzálnosti. Greenville  35 Spring  (s výškou vlasu 35 mm) vyniká svou „ještě zelenější“ barevností díky vloženému zelenému vlasu , oproti Greenville S35 díky přidanému pískovému odstínu věrně kopírují trávník v horkých letních měsících. 

Velmi kvalitní travní koberec, který je dokonalou imitací živé trávy. Perfektní trávník bez zalévání, sekání a zelený po celý rok.  Jedinečná kombinace tvarovaných vláken dodává trávníku luxusní vzhled.  Trávník je zcela prodyšný a vodopropustný. Vysoká odolnost UV záření zajistí stálobarevnost trávníku po dlouhou dobu. Snadná údržba pomocí vysavače nebo hadice s vodou. Je vhodný například na terasy, balkony, zahrady nebo wellness. 

registrovaná značka umělých trávníků JUTA 

Nedílnou součástí výroby trávníků JUTAgrass je kontrola kvality. Samotný výrobní proces podléhá v několika fázích interní kontrole v naší laboratoři - v rámci výstupní kontroly testujeme vlákna, kvalitu všívání i povrstvení.
Každoročně úspěšně absolvujeme audity kvality, bezpečnosti, sociální odpovědnosti a enviromentální audit. Jsme držitelé certifikátů ISO 9001, ISO 14001 a ISO 45001.
Členství v mezinárodních sdruženích výrobců umělých trávníků a ve sportovních organizacích nám umožňuje sledovat  a pružně reagovat na nejnovější vývoj v oboru, snažíme se, aby kvalitativní srovnání JUTAgrass s konkurencí vždy dopadlo v prospěch JUTAgrass.
Na základě požadavků zákazníků testujeme trávníky pro různé mezinárodní normy - např. EN 15330-1, francouzskou normu NF-P 90-112, německou DIN EN 15330-1 a RAL nebo skandinávskou normu Nordic.
Sportovní trávníky testujeme v prestižních mezinárodních laboratořích podle jednotlivých sportů: certifikát ITF federace pro tenis, IRB pro rugby, FIH pro pozemní hokej. Fotbalová hřiště jsou certifikovaná v rámci
programu FIFA Quality nebo Quality Pro.
Bezpečnost je pro nás klíčová, zejména u dětských hřišť. Několik typů trávníků JUTAgrass testujeme pro HIC (head injury criteria) - kritickou výšku pádu a možné zranění hlavy.

 

 

 


 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: UMĚLÁ TRÁVA
šíře role: 4,00m
Barva produktu: Zelená
Číslo barvy: Greenville Spring 35/160 zelený vlas
Materiál: 100% PP/PE monofilament
Perforovaný podklad: Ano
Výška vlasu: 35 mm ± 10%
Počet vpichů: 16.978 m²
Tlouštka vlákna: 170 μm
Šířka vlákna: 0,9 mm
Země původu: ČR Jutagrass
Celková váha: 2.853 gr./m² ± 10%
Cena_vypis: 599 ,- Kč/m²

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: