..............................................................Nevíte si rady? Volejte 603 442 788, 606 456 619

Způsoby platby

 

HOTOVĚ

  • Platba při osobním vyzvednutí na prodejně nebo přepravci při dodání zboží

DOBÍRKOU

  • Platba hotově při doručování zákazníkovi – zboží platíte řidiči spediční společnosti nebo poštovnímu doručovateli. Prosím vždy si připravte přesnou částku k placení, urychlíte tím předání zboží. 
  • Firmě TOP TRANS můžete platit v hotovosti nebo platební kartou přes platební terminál.

PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM

  • Pokud zvolíte platbu bankovním převodem  je Vám automaticky na email zaslané pokyny k platbě. Při připsání částky na nás účet Vám bude na tentýž email zaslán daňový doklad. Při platbě převodem může být termín dodání ovlivněn dnem uhrazení platby ( zboží expedujeme po připsání částky na náš účet obvykle do 2. pracovních dnů)

PLATBA Online platebními kartami

  • K online bankovním platbám a online platbám platebními kartami používáme platební bránu společnosti GoPay. Díky zabezpečenému přenosu dat a podpoře technologie 3D Secure, je společností GoPay zajišťěna maximální ochrana platícím zákazníkům i obchodníkům. Platební údaje jsou spravovány v souladu s nejvyšším bezpečnostním standardem karetních asociací PCI DSS Level 1, což je soubor požadavků a norem, vydaných karetními asociacemi Visa a MasterCard. Tyto standardy musí dodržovat každá platební instituce, která zpracovává citlivá data platebních karet. PCI DSS standard přesně vymezuje procesy spojené se šifrováním a mazáním karetních dat. Existují různé stupně standardu, přičemž nejvyšší stupeň Level 1 je nejpřísnější a splnit jej vyžaduje zavedení náročných technických procesů ze strany platební brány.

  

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení