Nevíte si rady? Volejte 603 442 788, 606 456 619

Způsoby platby

 

HOTOVĚ

  • Platba při osobním vyzvednutí na prodejně nebo přepravci při dodání zboží

DOBÍRKOU  hotově nebo platební kartou

  • Platba hotově při doručování zákazníkovi – zboží platíte řidiči spediční společnosti nebo poštovnímu doručovateli. Prosím vždy si připravte přesnou částku k placení, urychlíte tím předání zboží. 
  • Firmě TOP TRANS můžete platit v hotovosti nebo platební kartou přes platební terminál.

PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM

  • Pokud zvolíte platbu bankovním převodem  je Vám automaticky na e-mail zaslané pokyny k platbě. Při připsání částky na nás účet budete informován a poté Vám bude na e-mail zaslán daňový doklad. Při platbě převodem může být termín dodání ovlivněn dnem uhrazení platby ( zboží expedujeme po připsání částky na náš účet obvykle do jednoho pracovního dne)

PLATBA Online platebními kartami

  • K online bankovním platbám a online platbám platebními kartami používáme platební bránu společnosti GoPay. Díky zabezpečenému přenosu dat a podpoře technologie 3D Secure, je společností GoPay zajišťěna maximální ochrana platícím zákazníkům i obchodníkům. Platební údaje jsou spravovány v souladu s nejvyšším bezpečnostním standardem karetních asociací PCI DSS Level 1, což je soubor požadavků a norem, vydaných karetními asociacemi Visa a MasterCard. Tyto standardy musí dodržovat každá platební instituce, která zpracovává citlivá data platebních karet. PCI DSS standard přesně vymezuje procesy spojené se šifrováním a mazáním karetních dat. Existují různé stupně standardu, přičemž nejvyšší stupeň Level 1 je nejpřísnější a splnit jej vyžaduje zavedení náročných technických procesů ze strany platební brány. Akceptujeme karty VISA, MASTERCARD