Způsoby platby

 

HOTOVĚ

  • Platba při osobním vyzvednutí na prodejně

DOBÍRKOU

  • Platba hotově při doručování zákazníkovi – zboží platíte řidiči spediční společnosti nebo poštovnímu doručovateli. Prosím vždy si připravte přesnou částku k placení, urychlíte tím předání zboží

PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM

  • Pokud zvolíte platbu bankovním převodem  je Vám automaticky na email zaslané pokyny k platbě. Při připsání částky na nás účet Vám bude na tentýž email zaslán daňový doklad. Při platbě převodem může být termín dodání ovlivněn dnem uhrazení platby ( zboží expedujeme po připsání částky na náš účet obvykle do 2. pracovních dnů)

PLATBA Online

  • K online bankovním platbám a online platbám platebními kartami používáme platební bránu společnosti GoPay. Díky zabezpečenému přenosu dat a podpoře technologie 3D Secure, je společností GoPay zajišťěna maximální ochrana platícím zákazníkům i obchodníkům. Platební údaje jsou spravovány v souladu s nejvyšším bezpečnostním standardem karetních asociací PCI DSS Level 1, což je soubor požadavků a norem, vydaných karetními asociacemi Visa a MasterCard. Tyto standardy musí dodržovat každá platební instituce, která zpracovává citlivá data platebních karet. PCI DSS standard přesně vymezuje procesy spojené se šifrováním a mazáním karetních dat. Existují různé stupně standardu, přičemž nejvyšší stupeň Level 1 je nejpřísnější a splnit jej vyžaduje zavedení náročných technických procesů ze strany platební brány.