Nevíte si rady? Volejte 606 456 619

Jak odvezeme na rychlo umělý trávník?

foto prodejny (Medium)

Pokud potřebujete rychle odvézt umělý trávník z prodejny domů a jedná se o rozměr do cca 50m2, tak to u nás určitě není problém!

  1. Změřte velikost a hmotnost umělého trávníku, abyste měli jasnou představu o tom, jak velké vozidlo potřebujete k jeho přepravě.

  2. Najděte nejbližší půjčovnu vozíků,dodávek nebo vozidla s nákladním prostorem, které jsou k dispozici ihned. Většinou se dají najít v internetových vyhledávačích, nebo si můžete zavolat na místní půjčovnu.

  3. Pokud nemáte řidičský průkaz potřebný k řízení dodávky nebo nákladního vozidla, najděte někoho, kdo vám může pomoci s přepravou. Může to být například přítel nebo rodinný příslušník, který má odpovídající řidičský průkaz.

  4. Vybereme nejvhodnější způsob balení a naložení umělého trávníku. Pokud je to možné, balíme trávník do rolí, aby se snadno naložil a uložil do vozidla. Pokud je trávník větší, než může být naložen jako celek, rozdělte ho na menší kusy a pečlivě je naložte. Většina umělých trávníků se dá také přeložit a menší rozměr odvezete i v osobním autě. V těchto případech můžete využít okamžité slevy na prodejně až 10%. Záleží na typu umělého trávníku.

  5. Naložte umělý trávník do vozidla a ujistěte se, že je dobře upevněn, aby nedošlo k pohybu během přepravy.

  6. Bezpečně a opatrně jeďte z prodejny domů k cílovému místu, kde bude trávník instalován.

  7. Po příjezdu k cílovému místu opatrně vyložte umělý trávník a přeneste ho na místo, kde bude instalován. Složený trávník doporučujeme ihned rozbalit!

Toto jsou obecné kroky, které byste měli vzít v úvahu, když potřebujete rychle odvézt umělý trávník z prodejny domů. Mějte na paměti, že každá situace je odlišná a může vyžadovat specifické kroky, aby se trávník bezpečně a úspěšně přepravil.

Naši zaměstnanci Vám určitě nabídnou pomoc s naložením umělého trávníku do vašeho vozidla, zejména pokud jde o větší kusy trávníku, které může být obtížné naložit samostatně.

U nás se také můžete  zeptat zaměstnanců na radu, jak nejlépe naložit trávník do vozidla a jak ho přepravit bezpečně a úspěšně.

Všichni naši zaměstnanci Vám profesionálně a ochotně poradí s nákupem a přepravou koberců, pvc nebo umělých trávníků.

To jsme MY  EURO KOBERCE s.r.o., těšíme se na Vaši návštěvu :-)