Potřebujete poradit? Volejte 606 456 619

NOVINKA! Obšívání koberců na počkání !

Desktop8

Jak si objednat obšití koberce?

 

U vybraných koberců a zbytkových rolí nabízíme kvalitní strojové obšití metrážových koberců  a běhounů,

které provádíme do určité velikosti na prodejně Praha 9, po dohodě lze i na počkání! 

Od malého koberečku přes předložky do koupelny až po velký koberec, který Vám poslouží za velmi výhodé peníze. Zalatíte jednoduše za běžný metr. V naší široké nabídce s mnoha barevnými a stylovými možnostmi nepochybně najdete koberec, který se hodí do vašeho interiéru ne exteriéru. Přijďte, vyberte si a dejte nám rozměry, které potřebujete a my Vám koberec obšijeme přesně na Vaši požadovanou míru. Barvu nitě, kterou se koberce obšívají vybíráme vždy v odtínu koberce. V případě, že se Vám líbí kontrast, tak kobereček obšije, dle Vašeho přání barvou, kterou si vyberete. Úprava koberce a nařezání provádíme ZDARMA.

Cena obšití za běžný metr je závislá na velikosti rozměru koberce od 80,- do 120,-Kč/ běžný metr

Pro více informací volejte 606 456 619 , děkujeme Vaše EURO KOBERCE 

Obšívání koberců
 
 je speciální technika pro koberce do volného prostoru, která zabrání třepení koberce.  Koberec je nutné obšít do chodeb, pod stoly nebo pod salonní stolky, kde chceme mít koberec , dle našich představ a rozměrů a nedaří se nám koupit hotový kusový koberec. Při odchylkách rozměrů se často používá kobercové lemování. Využívá se často na schody, do karavanů, aut nebo koberec na loď.
 
Po celém obvodu koberce je aplikován pevný steh. K provádění této techniky se používají profesionální stroje a materiály. Pro lemování koberce je může být použita i  pevná festonová bordura, která ladí s barvou koberce. Vždy jsou použity odpovídající polyamidové nitě, které dodávají zakončení hrany krásný vzhled podle vašeho přání. Tato službu provádíme pouze na objednávku.