Nevíte si rady? Volejte 603 442 788, 606 456 619

Umělé trávníky vhodné kamkoli !!!

foto realizace pokládky (Medium)

Umělé trávníky Vás nikdy nezklamou !

Výhodou je snadná instalace, minimální údržba, jsou anti-alergické, odolné vůči UV záření, takže vždy zelené  a s deštěm si poradí vzhledem k jejich perforovanému  (děrovanému)  podkladu!

Materiál je PE polyethylen, velmi příjemný a jemnější na dotek  nebo PP polypropylen. Vhodé jsou na terasy, zahrady, kolem bazénů, na dětská hřiště, ale i do interiérů a komerčních prostor. Máme pro Vás na skladě desítky různých druhů umělé trávy.

Při výrobě umělé trávy a trávníků jsou využívány inovativní materiály, které jim propůjčují celou řadu užitečných vlastností. Díky tomu se všechny tyto povrchy vyznačují vysokou odolností, flexibilitou a trvanlivostí. Určité rozdíly nalézáme mezi vlákny PE, PE-PP a PP, se kterými se v naší nabídce setkáte.

Polypropylen (PP) vytváří v kombinaci s PE přidanou hodnotu umělým trávníkům v podobě vysoké odolnosti proti skvrnám a vyblednutí. Pouze nepatrně snižuje celkovou odolnost vlákna. Nabízíme rovněž varianty trávníků vyrobených pouze z vláken PE tak pouze z PP.

Nevíteli si s pokládkou, tak se obraťe na naše specialisty. Vše za Vás zařídíme !

Umělá tráva je vhodná KAMKOLI !!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení