Potřebujete poradit? Volejte 606 456 619

Jak vybrat ten správný trávník pro Vaši zahradu nebo balkon : Průvodce výběrem ideálního umělého trávníku!

Pokud uvažujete o nákupu umělého trávníku, pravděpodobně hledáte způsob, jak zlepšit vzhled vaší zahrady nebo terasy. Ale jak vybrat ten správný umělý trávník pro vaše potřeby? Zde jsou faktory které Vám pomohou při výběru umělé trávy a  při Vašem rozhodování.

 1. Hustota trávníku: Hustota trávníku se odkazuje na počet vláken na metr čtvereční. Hledejte umělý trávník s vysokou hustotou, což znamená, že bude mít více vláken a bude vypadat přirozenější.

 2. Délka vláken: Délka vláken je další důležitý faktor, který ovlivňuje vzhled umělého trávníku. Někdo preferuje kratší vlákna pro moderní vzhled, zatímco jiní upřednostňují delší vlákna pro přirozenější vzhled.

 3. Měkkost trávníku: Kromě vzhledu je měkkost trávníku také důležitá pro pohodlí a bezpečnost. Lidé hledají trávník s měkkými vlákny, aby se jim lépe chodilo a hrálo se na něm.

 4. Odolnost proti UV záření: Protože umělý trávník bude vystaven slunečnímu záření, je důležité vybrat trávník, který je odolný proti UV záření, aby se zabránilo vyblednutí a poškození. Umělé trávníky Landscaping splňují tyto parametry.

 5. Přírodní vzhled: Mnoho lidí hledá umělý trávník, který vypadá co nejvíce přirozeně. Zvažte trávník s různými odstíny zelené, aby vypadal co nejvíce přirozeně.

 6. Výška kvality: Vyšší kvalita umělého trávníku může být dražší, ale může nabídnout lepší výkon a delší životnost. Rozhodněte se, zda chcete investovat do trávníku s vyšší kvalitou nebo zvolit levnější variantu.

Hledání umělé trávy na našem e-shopu je snadné a provede Vás od nejlevnějšího až po nejluxusnější travní koberec.

Když chcete najít tu správnou umělou trávu pro svou zahradu, může být náš e-shop skvělým nástrojem. Existuje mnoho různých typů umělé trávy na trhu a někdy se může zdát, že je obtížné najít tu správnou volbu. Následující tipy vám pomohou najít umělou trávu, která bude perfektní pro vaši zahradu.

 1. Lidé hledají  při výběru umělého trávníku pod různými názvy  jako "umělá tráva", "syntetická tráva" nebo "umělý koberec". Tato slova jsou běžně používána a mohou vám pomoci najít Váš vysněný umělý trávník. Zvažte své potřeby a preference Při výběru umělé trávy je důležité zvážit vaše potřeby a preference. Pokud máte děti nebo domácí mazlíčky, můžete zvažovat umělou trávu, která je odolná vůči opotřebení a snadno se čistí. Pokud máte zahradu s množstvím stínu, můžete zvážit umělou trávu, která je odolná vůči slunci a nebledne.

 2. Prozkoumejte různé druhy umělé trávy. Existuje mnoho různých druhů umělé trávy na trhu, a proto je důležité prozkoumat různé možnosti. Zkuste hledat různé druhy umělé trávy, jako jsou umělé trávníkové rohože, umělý travní koberec nebo umělé trávníky pro sportovní plochy. Každý druh umělé trávy má své vlastní výhody a nevýhody, a proto je důležité najít tu správnou pro vaše potřeby.

 3. Prohlédněte si recenze a hodnocení Při hledání umělé trávy na internetu se podívejte na recenze a hodnocení od ostatních zákazníků. To vám může poskytnout užitečné informace o kvalitě a výkonu různých druhů umělé trávy. Pokud si nejste jisti, zvažte možnost objednání vzorku, abyste si byli jisti tím spávným výběrem travního koberce.

Lidé často používají následující výrazy, když chtějí koupit umělý trávník:

 

Nakupování umělého trávníku ve firmě Euro Koberce je skvělou volbou pro následující důvody:

 1. Kvalita: Euro Koberce nabízejí umělý trávník nejvyšší kvality, který vypadá a chová se jako přirozená tráva.

 2. Dlouhá životnost: Umělý trávník od Euro Koberce má dlouhou životnost a vydrží mnoho let bez opotřebení.

 3. Široký výběr: Firma nabízí široký výběr umělých trávníků, které se liší texturou, barvou a výškou.

 4. Profesionální instalace: Euro Koberce nabízejí profesionální instalaci umělého trávníku, která je rychlá a efektivní.

 5. Konkurenceschopné ceny: Firma nabízí konkurenceschopné ceny na své umělé trávníky, což znamená, že si můžete vybrat trávník, který odpovídá vašim potřebám a zároveň zůstanete v rámci rozpočtu.

Pokud hledáte umělý trávník, máme pro vás dobrou zprávu - v České republice máme největší kamennou prodejnu a obchod s umělými trávníky. Naše firma je předním dodavatelem umělé trávy a máme mnoho let zkušeností s prodejem a instalací trávníků.

Naše kamenná prodejna se nachází v centru Prahy a nabízíme zde široký výběr umělých trávníků v různých barvách, texturách a výškách. Navíc jsou zde k dispozici vzorky trávy, které si můžete prohlédnout a dotknout se, abyste si mohli být jisti, že si vyberete ten správný produkt pro vaše potřeby.

V našem obchodě vám nabízíme také poradenství a pomoc s výběrem trávy. Naši odborníci jsou vám k dispozici s radami a tipy, jak vybrat a nainstalovat umělou trávu tak, aby vám co nejlépe sloužila a vypadala co nejpřirozeněji.

V naší kamenné prodejně vás čekají také atraktivní ceny a slevy na vybrané produkty. Navíc, pokud si nejste jisti, jaký typ trávy by byl pro vás ten nejlepší, můžete si domluvit schůzku s naším prodejním týmem, který vám bude schopen poskytnout konkrétní doporučení a pomoci vám vybrat nejlepší produkt pro vaše potřeby.

Zkrátka, pokud hledáte umělý trávník, neváhejte nás navštívit v naší kamenné prodejně v centru Prahy. Nabízíme vám široký výběr kvalitních produktů, atraktivní ceny, odborné poradenství a profesionální instalaci.

Pokud si při výběru trávy nebudete vědět rady, tak nás neváhejte kontaktovat na tel.čísle 603 442 788, 606 456 619

poradna (Medium)