Potřebujete poradit? Volejte 606 456 619

Mimořádná šance nákupu vinylové podlahy včetně pokládky v Praze a okolí

Vinyl3 (Medium)

NEVÁHEJTE, MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA v ČERVENCI !

Získejte svou vysněnou vinylovou podlahu včetně pokládky v Praze a okolí   Vinylová podlaha - EUROLINE 26 click NV 0,50mm

 

Pokud přemýšlíte o renovaci podlahy ve svém domě či bytě, červenec je pro vás zcela zvláštním měsícem. Na trhu se objevuje mimořádná nabídka, která přináší jedinečnou příležitost získat nejmodernější a nejprodávanější vinylovou podlahu na trhu a zároveň využít nabídky včetně položení v Praze a okolí. Tato nabídka je nejen výhodná finančně, ale také vám ušetří čas a sníží stres spojený s pokládkou. Podívejme se blíže, jak může tato mimořádná šance obohatit vaše bydlení.

 1. Nejmodernější vinylová podlaha: Tato nabídka vám umožňuje získat nejmodernější vinylovou podlahu na trhu. Vinylové podlahy jsou známé svou odolností, snadnou údržbou a širokou škálou designů, které dokonale imitují přírodní materiály, jako je dřevo, kámen nebo keramika. Tyto podlahy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a nabízejí vynikající trvanlivost, odolnost proti poškrábání a opotřebení. Díky nim můžete vašemu interiéru dodat moderní vzhled a zároveň si užít dlouhodobou spokojenost s jejich výkonem.

 2. Bezplatná pokládka v Praze a okolí: Jednou z hlavních výhod této nabídky je bezplatná pokládka vinylové podlahy v Praze a okolí. Pokládka podlahy je důležitým krokem při jejím instalování a vyžaduje odborné znalosti a dovednosti. Díky této nabídce se nemusíte starat o hledání kvalifikovaného instalatéra nebo o náklady spojené s pokládkou. Profesionální tým se postará o veškeré technické aspekty a zajistí, že vaše podlaha bude nainstalována správně a precizně.

 3. Ušetříte čas a stres: Nákup nové podlahy a její pokládka mohou být časově náročné a stresující. Musíte hledat správný typ podlahy, vybírat design, zajistit dodání

 4. Poptávku termínu pokládky zašlete na : info@eurokoberce.cz 

 

100% voděodolná, jednoduchá instalace, zakreje nerovnosti

SPC (Stone Plastic Composite) je typ vinylové podlahy, která je vyrobena ze směsi vápna, polyvinylchloridu (PVC) a stabilizátorů. SPC podlahy jsou známé svou vysokou pevností a odolností.

SPC podlahy mají několik klíčových vlastností, které je odlišují od jiných typů vinylových podlah:

samenstelling_spc_vloerdeel_1 

 123456

 1. Vysoká pevnost: SPC podlahy jsou vyrobeny s příměsí vápna, což jim dodává vysokou pevnost a odolnost. Jsou odolné vůči deformacím, tlaku a nárazům, což je činí vhodnými pro oblasti s vysokou provozní zátěží.

 2. Voděodolnost: Díky kombinaci PVC a vápna jsou SPC podlahy voděodolné. To znamená, že mohou být instalovány v prostorách, které jsou náchylné na vlhkost, jako jsou koupelny, kuchyně nebo sklady.

 3. Stabilita: SPC podlahy jsou navrženy tak, aby minimalizovaly rozpínání a smršťování způsobené změnami teploty a vlhkosti. Jsou méně náchylné k deformacím než některé jiné typy podlah, což je důležité zejména v prostorách s extrémními teplotními změnami.

 4. Snadná instalace: SPC podlahy obvykle využívají systém zámku, který umožňuje snadnou instalaci bez potřeby použití lepidla. Tím se zkracuje doba instalace a umožňuje rychlou a jednoduchou renovaci podlahy.

 5. Estetické možnosti: SPC podlahy jsou k dispozici v široké škále designů, vzorů a textur, které napodobují přírodní materiály, jako je dřevo, kámen nebo keramika. To umožňuje vytvořit požadovaný vzhled a styl pro různé interiéry.

 6. Skvělá oděruvzdornost Podlaha SPC má průhlednou vrstvu odolnou proti opotřebení. Testovací výsledek č. EN660-2: 1999 + A 1: 2003 je skupina T, tedy vynikající odolnost proti opotřebení.

SPC podlahy jsou oblíbenou volbou pro komerční i domácí prostředí, díky svým vlastnostem odolnosti, snadné údržbě a atraktivnímu vzhledu.

 

SPC (Stone Plastic Composite) vinylová podlaha je složena z několika vrstev, které společně tvoří pevný a odolný materiál.

 1. Ochranný povrch: Nejvrchnější vrstva je tenká ochranná vrstva, která chrání podlahu před poškrábáním, skvrnami a opotřebením. Tato vrstva je obvykle vyrobena z UV odolného polyuretanu a zajišťuje odolnost a snadnou údržbu podlahy.

 2. Dekorativní vrstva: Pod ochranným povrchem se nachází vrstva s potiskem, která přináší dekorativní vzor nebo vzhled dřeva, který je charakteristický pro SPC podlahy. Tato vrstva je vyrobená z digitálně tištěného dekorativního filmu.

 3. SPC jádro: Pod dekorativní vrstvou se nachází hlavní vrstva, známá jako SPC jádro. Je vyrobeno z kombinace vápna (stone) a plastického kompozitu (plastic composite), který poskytuje podlaze pevnost, stabilitu a odolnost proti deformacím. SPC jádro je tvořeno malými částicemi vápence, polymerů a případně dalších příměsí.

 4. Stabilizační vrstva: Pod SPC jádrem je umístěna stabilizační vrstva, která pomáhá minimalizovat pohyby a zajišťuje vyšší stabilitu podlahy. Tato vrstva může být vyrobena z různých materiálů, jako je sklolaminát, kork nebo jiného polymeru.

 5. Základní vrstva: Poslední vrstva je základní vrstva, která slouží jako opora pro celou konstrukci. Je to silná a pevná vrstva, která podporuje celou podlahu a zajišťuje její stabilitu.

Tyto vrstvy jsou pevně spojené a tvoří celistvý výrobek. Díky své konstrukci je SPC vinylová podlaha odolná proti vlhkosti, opotřebení, poškrábání a deformacím. Je to jedna z populárních volb pro místnosti s vysokou provozní zátěží.