Potřebujete poradit? Volejte 606 456 619

Vlněný koberec - LAWRENCE 229 4m šíře

Kód: 19140/4
Neohodnoceno
Značka: Spoltex
879 Kč / m2

Zvolte variantu

 

 

Detailní informace

Šířka role: 4,00 m
Na objednávku do 4 - 5 týdnů (500 m2) | 19140/4
879 Kč / m2

Detailní popis produktu

Domácnost základní - střední zátěž 22 útlum kročejového hluku  Snížená hořlavost Cfl-s1  Protiskluz komfort_3CE prohlášení_1

Máte rádi přírodní materiály? V tom případě pro Vás máme v nabídce luxusní bytový koberec Lawrence, který je, jak již název vypovídá vyrobený ze 100% vlny. Tento vlněný koberec hned na první pohled patří do konzervativně laděných prostor s výjimečným designem. Nízká jemně zpracovaná struktura 100% vlněné smyčky na podkladu AB se skvěle udržuje a máme jej v nabídce na objednávku v nejžádanějších barvách.

Tento béžový vlněný koberec je  z dokonalého přírodního materiálu s vlastnostmi toho nejvyššího komfortu. Jsou příjemné, barevně i tvarově stálé, a dokonce se čistí snáze než koberce z umělých vláken. Vlněné koberce se hodí k jakémukoliv typu nábytku. Vlna jako nejstarší kobercové vlákno je přirozený přírodní materiál, který nestárne a vydrží až 50 let. U vlny platí přímá úměra s hustotou tkání – čím vyšší je počet vláken na metr čtvereční, tím vyšší je jeho odolnost a životnost. Její velkou předností je nehořlavost – vlna se pouze škvaří. Dokáže udržet až o 12 % více tepla, než dřevěné či kamenné podlahy.

Koberec z vlny je přirozeně antistatický, nepřitahuje prach a je dokonce nehořlavý. Je to kvalita, která snoubí použité prvotřídní přírodní suroviny a kombinaci speciálních úprav pro dosažení absolutního vrcholu v nabídce skutečného luxusu nejen ve vysoce elegantním vzhledu ovšem také v užitných vlastnostech.Výhoda vlny spočívá v tom, že vlákna vlasu se tak rychle nesešlapají. Snadná a rychlá údržba. Vhodný do chodeb, vstupních hal, dětského a obývacího pokoje atd.

Doplňkové parametry

Kategorie: KOBERCE
? Šíře role: 4,00m
Typ vlasu: Smyčkový vlas
Barva produktu: Béžová, Šedá
Třída zátěže: 22 - domácnost, střední
Materiál: Vlna
Podklad: Action Back (mřížka)
Materiál: 100 % VLNA
Podklad: AB - action back
Celková výška: 10 mm ± 10%
Zobraz_kalkulacku: true
Hmotnost: 700 gr./m² ± 10%
Barva: šedobéžová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: